Menu

Spraw, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

9 października 2019 - Bez kategorii

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich skład jest w duzi naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich wpływanie pomoże zbudować atmosferę zaufania i chcenia, w której inne osoby będą Obecni szczególnie ciepłe i spokojne. Działanie feromonów jest zupełnie lekkie oraz małe, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale także w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę zaufania i oczekiwania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w gronie
powstaniesz w roli dominatora i prowadzącemu
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe wiadomości i zdobędziesz akceptacja drugich ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w mieszkaniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a dobrze mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do większości infochemicznej, które właśnie rosną w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Składa się jednak, iż substancje te nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne wartości w naturalnym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę oraz umożliwiają na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a jeszcze – co dla części jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów otwiera się w okresie, gdy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak pomagają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedz na mój temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym są się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przenosi się dlatego w tej podświadomości.

alluramin

Alluramin24.com