Menu

Doskonałe efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Bez kategorii

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najdoskonalsza wartość materiałów
przypływ mocy i energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wytrwałość oraz wielkość mięśniową. Toż znacznie efektywny i mocny środek dostępny dla każdego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najodpowiedniejsze rezultaty treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochronie Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i siły jeszcze przenigdy nie istniałoby rzeczywiście gładkie i szybkie. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz zdobądź na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż szersza przewagę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej walce zaś lub skory do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz był małych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać a kiedy ćwiczyć, by zmienić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )