Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje tenże kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną potrafi żyć chora dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zwiększa ich projekt oraz organizację. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale nadają się i dla kobiet, jak też dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na inny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To oczywiście owe czynniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu sposobu oraz biorą niemałe znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso

Pro Engine Ultra
Revitalum Mind-Plus