Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z sporych elementów wzmacniających, które dostają się w tymże serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji widać i poczuć różnicę. To piękna formuła, która zbiera się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych spośród nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto skorzystać z plusów tego materiału osobiście.

Vivese

ProEngine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo Shampoo