Menu

Multilan Active – poprawa słuchu nigdy nie była tak prosta. Sojusznik w walce z utratą słuchu!

17 listopada 2018 - Bez kategorii

Stopniowa utrata słuchu nie wymaga być uporczywą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz przestać o takim temacie również w porządku radować się każdym dniem.

Za efektywne wyniki zaangażowania oraz silną redukcję kłopotów ze słuchem po pewnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede każdym przemyślany skład preparatu. To szczególna receptura utworzona z wspominają o osobach, które borykają się ze kolejną utratą słyszalności – w zysku postępującego wieku czy nadmiernego wystawienia na podwyższone hałasy. Sekretem jest olejek z miłorzębu japońskiego w związaniu z wykonującym medyczne cuda enzymem Q10, uważanym przez wielu ekspertów za jakiś z najistotniejszych enzymów żywego organizmu.

Gdyż Multilan Active widoczny istnieje w postaci pigułek, jego wystąpienie jest wysoko przyśpieszone, ponieważ wprowadzone w nim substancje błyskawicznie przejmują się w farbę oraz tkanki. A więc sprawia, że zaczynają działać właściwie natychmiast po kilkudziesięciu minutach. Tymi podstawami są nie tylko ekstrakt z miłorzębu oraz enzym Q10, ale jednocześnie inne ważne związki chemiczne, które uniemożliwiają pogłębianiu się problemów ze słuchem oraz pobudzają ośrodek słuchu i pozwalają zwalczać przykre przypadłości. 

Można tutaj przytoczyć również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Wszystkie te substancje zintegrowane w samej kapsułce Multilanu Active sprawiają, iż znajduje on dobry i wyjątkowy wpływ na ucho środkowe oraz tymże samym znacznie ułatwia jakość słuchu. To preparat dla każdego: starszych i zdrowszych, którzy pragną zacząć normalnie słyszeć.

Multilan Active

Perle Bleue

Ling Fluent