Menu

Follixin – niewątpliwy gigant pośród środków na włosy! Przetestuj juz dzisiaj!

8 listopada 2018 - Bez kategorii

Łysienie jest tematem wielu ludzi, nie jedynie w starym wieku. Czasami kłopot z grupą włosów pojawia się także u pań i bynajmniej nie są to szczególne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla klientów, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego podejmować i panie. Jego skład został tak dobrany, że reaguje na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie przesuwa się nie dopiero na samą ochronę przed wypadaniem włosów, lecz i bardzo poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z ciągiem lat procesy metaboliczne występujące w skórze głowy stoją się coraz mniej efektywne, przez co organizm nie radzi sobie z dobrym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sytuacje jest początkowo godzenie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niedługim czasie przekształca się po prostu w wypadanie włosów. Proces z okresem pracuje zaś w pole traconych włosów nowe włosy wyrastają w znacznie niższym rozmiarze. Owłosienie głowy stoi się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na skutku zostajemy bez włosów także nie jest tylko powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o naturalne wyciągi roślinne oraz kompleks witamin, wpływających korzystnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i znacznie w jego trakcie. Spożycie wielkiej miar płynów zaraz po połknięciu tabletki jest niezmiernie pomocne.

W tradycyjnej kuracji należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji a przy śniadaniu. Początkowe efekty kuracji można zauważyć po blisko 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej tabletki. Przyjmowanie większych dawek specyfiku nie jest w okresie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

Goji-Berry 500

Flexin-500