Menu

Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj kompletną sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement diety Flexin 500 kojarzony istnieje na ból stawów.

Ma postać pigułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a zawiera służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na wynik codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność kierowania się oraz stanowi zalecany osobom, jakie używają niemało ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok istnienia i wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle towarzyszy im ból, uprawiają sport a co wewnątrz tym idzie ich boje są nadmiernie obciążone i chcą regeneracji.

W sklepie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 zwraca się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno kończyć się tak, jak poradził specjalista lub zgodnie z wiedzami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w układzie dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane dużą zawartością wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wszelki składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w pomieszczeniu ważnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy przetestować datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w czasie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą stanowić brane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin 500

Flexin500

Goji-Berry 500