Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja partnerka nie istniała w wszyscy zaspokojona? Panie chcą dużo czasu, by poczuć całkowitą zabawę z seksu i przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że wówczas nie kłopot, co tenże wiesz, iż nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się to zwłaszcza, ona może w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten dodatkowy czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był możliwość kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

climax control

Derminax

Femmaks