Menu

Untoxin – Czujesz się stale wyczerpany i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w postaci kapsułek. Artykuł ten określony jest do wykorzystywania w sezonach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie stanowić skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Zabiera się wtedy na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji spokojnej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co miesza się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy korzystać w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką zawartością wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego odczuwania. 

Należy mieć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na każdy jego składnik.

Suplementy diety winnym być umieszczane w temperaturze domowej w droga naturalny dla małych dzieci. Chronić przed promieniowaniem oraz tworzeniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie może stanowić brany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax

Follixin