Menu

Co sprawia, że nie możemy osiągnąć erekcji?

3 kwietnia 2016 - problemy z potencją 

 

Spośród najpowszechniejszych przyczyn pojawiania się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli odżywiamy się głównie śmieciowym jedzeniem, tłustym, w naszym typowym menu nie ma zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie wolno się dziwić, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak aktywności sportowej, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to w zupełności typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy zawodowej ciężko funkcjonować na dobrym poziomie, to jednakże nie ma sensownej wymówki dla takich osób, które nie robią niczego po pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani własną partnerką, jej ciałem, to później może wkraść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna nie jest przyjemna. W tym celu trzeba porozmawiać ze swoją kobietą, zapytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagoseksowne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje XXX bądź przebieranie się. Opcji, dzięki to którym nasze pożycie erotyczne będzie ciekawsze jest sporo.

 

5) Za duży stres, problemy w pracybardzo stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale w końcu nikt nie sugeruje, że musimy zareagować na takowe bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować własnym życiem, aby nigdy nie doszło do tej sytuacji, w której stres zrujnuje nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-levitra

kamagra tanio