Menu

Styl wczoraj i dziś

28 maja 2015 - Bez kategorii

Sporo kobiet ma znaczące kompleksy na punkcie własnej wagi – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma żadnego sensu jakoś się oszukiwać – nie tak znowu rzadko sytuacja jest taka, że faktycznie panie mają trochę kilogramów za dużo. Na całe szczęście są naprawdę ciekawe rozwiązania, które powodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, całkiem często całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dobrane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niźli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w owej kwestii panuje akurat wolność. Na dodatek niech barwa naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, trzeba założyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety pragną ukryć brzuch, i to nie tylko jeżeli są w ciąży. W owym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z kobiet chciałaby takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilo lżej.