Menu

Kilka trików na mocniejszą erekcję

14 marca 2015 - problemy z potencją
Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Istnieje parę prostych metod, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego viagra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się transport krwi do członka podczas stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.